Nákup tovaru zo zahraničia

Milé naše zákazníčky - nemáte ešte účet v banke, kreditnú kartu alebo paypal účet ? Ponúkame Vám jedinčenú možnosť sprostredkovania nákupu cez najznámejšie svetové internetové obchody. Ak Ste si nenašli v našej ponuke tovar, o ktorý máte záujem - jednoducho nám pošlite emailom konkrétny url link na daný tovar z Vami vybranej zahraničnej stránky a my Vám obratom zašleme cenovú ponuku. Následne Vám tovar kúpime a zabezpečíme jeho dopravu za bezkonkurenčné ceny až k Vám. Cena za sprostredkovanie je 20% z konečnej sumy Vášho nákupu ;)

Tipy na nákup:

www.ebay.com/
www.amazon.com/
www.victoriassecret.com/
www.hotmiamistyles.com/
www.simplydresses.com
www.dress-for-less.com

Ako to u nás funguje ? 

1. Vyberiete si tovar, ktorého vzorku máme od zahraničných predajcov zverejnenú na tejto stránke alebo si tovar vyberiete priamo u akéhokoľvek internetového obchodu v USA alebo Číne a emailom nám      zašlete url link na daný tovar + príp. veľkosť a farbu, o ktorú máte záujem.

2. My Vám v priebehu 24 hodín zašleme emailom cenovú ponuku, ktorá sa bude skladať z ceny tovaru, poštovného a provízie OCF. Tovar, ktorý máme zverejnený na našej stránke a ktorého kúpu vieme tiež sprostredkovať má všetky tieto atribúty už zahrnuté v zverejnenej cene. Ak budete s cenou súhlasiť, zašleme vám emailom zmluvu o sprostredkovaní nákupu tovaru. 

3. Po prijatí platby na náš účet bude tovar do 24 hodín nakúpený a následne zaslaný Vami zvoleným druhom dopravy na Vašu adresu